Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille

  • Wi-Fi
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille Paris розташовані на відстані 5-хвилинної прогулянки від станції метро Brégeut-Sabin і пропонують Wi-Fi для ділових поїздок та відпочинку. Апартаменти знаходяться на відстані 4.5 км від Венсенського лісу та пропонують першокласне розташування в Парижі.

Для вашого комфорту в помешканні передбачені пральна машина.

Гості можуть насолодитися приготуванням їжі на мінікухні.

Ботанічний сад "Сад рослин" знаходиться за 25 хвилини пішки, а Площа Бастилії - зовсім неподалік від апартаментів. Музей Орсе розташований на відстані 3.4 км від помешкання. Серед популярних визначних пам'яток поблизу Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille - Будинок-музей Віктора Гюго, що знаходиться за 8 хвилини пішки. Апартаменти розташовані на відстані 2.1 км від залізничного вокзалу Châtelet-Les Halles RER.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille Париж
Studio Entierement Renove Avec Balcon Place De La Bastille
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Entierement Renove Avec Balcon Place De La Bastille

97 м від помешкання
USD 119 USD 107
за ніч
Mbm - Bastille Marais
Ціна лише для моб. пристроїв

Mbm - Bastille Marais

9.0
Блискуче 1 відгук
175 м від помешкання
USD 928 USD 835
за ніч
Charming Apartment Near Bastille
Ціна лише для моб. пристроїв

Charming Apartment Near Bastille

8.1
Дуже Добре 15 відгуків
180 м від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 13:00 до 17:00
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 11:00
    Номер ліцензії7511109926446
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в квартирі Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille?
      Так, у квартирі Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • Квартира Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Châtelet-Les Halles RER розташований на відстані 2.1 км від квартири Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Cute Boudoir Studio - Heart Of Bastille Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити